Telefon
+90 212 220 28 58
E-mail
info@bostelekom.com.tr
EN
Hakkımızda | BOS Telekom Teknoloji A.Ş
news

Hakkımızda

BOS Telekom Teknoloji San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 10 yılı aşkın tecrübe ve deneyim ile kurulmuş olup, Telekomünikasyon, altyapı ve malzeme tedariğinde kendisine büyük hedefler koymuş ve bu hedefleri benimseyen partner firmalar ve müşterileri ile birlikte, proje geliştirme, üretim ve istihdam sağlama yolunda kararlılıkla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Sürekli güncellenen ve genişleyen teknolojileri takip ederek Telekomünikasyon ve altyapı konusunda her geçen yıl deneyimini artıran firmamız, ürün yelpazesini ve stok çeşitliliğini hızlı bir şekilde genişleterek müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

BOS Telekom, Telekomünikasyon ve Haberleşme sistemlerinin altyapısını ve omurgasını oluşturan, Fiber Optik kablo ve komponentlerin, Cat5, Cat6, Cat7 kablo ve komponentlerinin, endüstriyel switch, converter ve poe ürünlerin ithalatını ve ihracatını yapmakla birlikte, ürünlerin iç piyasadaki en güçlü tedarikçilerinden biri olup stok çeşitliliği ve müşterilerine sunmuş olduğu hızlı çözümler ve anlık teslimatlar sayesinde piyasaya yön veren bir tedarikçi konumumdadır.

Sistem, teknoloji ve altyapı entegratörlerine sağlamış olduğumuz ürün tedariğinin yanı sıra, yapılan talepler doğrultusunda proje ekibimiz ile alçak gerilim iç tesisat ve zayıf akım altyapısını projelendirmeden başlayarak uygulama ve devreye alma ile son bulan anahtar teslim birçok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada imal edilen her projenin bizim için bir refarans olacağı inancıyla, tüm enerjimiz ve gücümüz ile üretilecek bir çok proje üzerinde çalışmalar yapmaktayız.

© 2021 BOS Telekom Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.